Liepos 18 iki 25 d. atostogaujame.
Krepšelis 0

Kavos tiekimasJau dešimtmetį padedame visiems atrasti kokybišką kavą bei geriau suvokti jos nuolat augančią kultūrą. Jei norite, kad ir Jūsų kavinėje, restorane ar ofise pakviptų mūsų atidžiai atrinkta bei skrudinama kava — susisiekite hello@crooked-nose.com individualiam pasiūlymui. 

Kiekvieną partnerį taip pat supažindiname su savo plačiu ir nuolat atsinaujinančių kavų spektru, kviečiame į edukacinius renginius bei kartu ieškome tinkamiausio skonio bei skrudinimo pupelių. 

Šiek tiek faktų apie mus:

Kavą skrudiname nuo 2011 m. Šiuo metu naudojame modernų olandišką GIESEN W15A skrudintuvą, kuriuo galime lengvai suvaldyti tiek mažus, tiek didelius kavos kiekius.

CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas Emanuelis Ryklys yra baigęs sensorikos bei kavos skrudinimo kursus THE LONDON SCHOOL OF COFFEE. Taip pat nuolat veda edukacinius kavos renginius bei yra pirmosios lietuviškos knygos TEBŪNIE KAVA apie kavą autorius. Šią knygą išleido DVIEJŲ TYLŲ leidykla.

Sukūrėme ne vieną tarptautinio pripažinimo gavųsį kavos produktą. Tarp kurių originalus lietuviškas kavinukas BRO, kavos stautas RYKLIO KAVINUKAS sukurtas su RAUDONŲ PLYTŲ alaus dirbtuvėmis, viskio statinėje brandinta kava ANGEL'S BREAK kurta kartu su KING & MOUSE ir kiti. 

Su savo produktais dalyvavome THE LONDON COFFEE FESTIVAL, NEXT ORGANIC BERLIN, EXPO MILANO bei, žinoma, vietiniame VILNIUS COFFEE FESTIVAL. 

CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas Emanuelis Ryklys yra kviestinis reklamos mokyklos THE ATOMIC GARDEN lektorius ir savo verslo pasiekimais dalinasi prekės ženklo vadovo kurse.

2019 m. bei  2020 m. mūsų Vilniuje įkurtas lėtas kavos baras pateko į THE 50 BEST COFFEE SHOP IN EUROPE sąrašus, kuriuos skelbia nepriklausomas tarptautinis BIG 7 TRAVEL portalas.

2015 m. VMG kulinariniuose apdovanojimuose buvome įvertinti metų kavos ekspertais.