#standwithukraine🇺🇦
Krepšelis 0

Lektoriai

Kavos mokytojai ir lektoriai

Mūsų kavos mokykloje sutiksite ne vieną entuziastingą mokytoją, lektorių ir jų pagalbininką. Ko gero, visus čia esančius žmones, visu pirma, jungia smalsumas bei, žinoma, noras padėti kiekvienam, kuris siekia aiškiau suprasti tamsiojo gėrimo paslaptis. 

Juokaujame, kad ši lietuviška kavos mokykla yra humanitarinio profilio. Kavos techniniai niuansai svarbūs, bet tuo pačiu jie dažnai užgožia kavos, kaip socialinio gėrimo žavesį. Tad vesdami degustacijas ir bendraudami su savo lankytojais stengiamės pateikiame kuo paprastesnius, daugumai suprantamus kavos terminus, receptus, principus. Tik taip padėsime augti vietinei kavos kultūrai. Lėtai, kantriai ir kultūringai.

Susipažinkite su kavos mokytojais:Emanuelis Ryklys

Kavos mokyklos bei manufaktūros CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas, pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, lietuviško kavinuko BRO ir kitų originalių kavų produktų kūrėjas. Nuolat žaidžiantis ir kviečiantis žaisti su kava.

Emanuelis kavos mokykloje veda tris renginius. Jau klasika tapusias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJĄ bei GURMANIŠKĄ KAVOS DEGUSTACIJĄ. O taip pat talkininkauja ISTORINIŲ KAVŲ DEGUSTACIJOJE. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite kavos mokyklos kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.   Rimvydas Laužikas

Prof. dr. Rimvydas Laužiką sutiksite VU Komunikacijos fakultete, o taip pat jis yra keleto gastronominių knygų autorius bei didis gastronominių nuotykių ieškotojas ne kartą dalijęsis istorijomis ir apie kavą bei šio tamsiojo gėrimo ritualus tiek pasaulyje, tiek gimtojoje šalyje.

Gerb. lektorius kavos mokykloje veda ISTORINIŲ KAVOS DEGUSTACIJĄ. Tai išties ypatinga bei keliauti laiku kviečianti degustacija, kuri nepaliks abejingų. Šis kvapnus Rimvydo vedamas renginys pakvies ne tik geriau pažinti senuosius kavos receptus, bet ir leis juos ragaujant įvertinti patiems. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite kavos mokyklos kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.
   
 Justas Duchovskis

BEANINGFUL šokolado manufaktūros įkūrėjas, šokolado meistras, o taip pat ir didis kavos mylėtojas. O šokoladas ir kava  labai giminingi, tad norisi šviesti ir kitus.  

Justą kavos mokykloje sutiksite ŠOKOLADO DEGUSTACIJOSE, kurios, tikime, padės atrasti ir skanių paralelių su kavos pasauliuŠokolado degustacijų metu dėmesys skiriamas šokolado istorijai, kilmei, amatui. Renginys suteiks esminių žinių norintiems pažinti sudėtingą šokolado skonių pasaulį skonį, o įgytos žinios padės geriau atpažinti ir kavoje esančias šokolado natas. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite kavos mokyklos kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.Augustas Ribokas

Augustas yra, ko gero, profesionaliausias mums žinomas namų barista, turintis ir ilgametės patirties organizuojant CROOKED NOSE & COFFEE STORIES degustacijas bei konferencijas. 

Šis kavos bičiulis kviečia į NAMŲ BARISTŲ DIRBTUVES, kurios padės daugeliui lengvai susipažinti su įvairiais kavos įrankiais bei skirtingomis kavos ruošimo technikomis. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite kavos mokyklos kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.
Natali Černiuk


Kavos mokyklos ESPRESSO DIRBTUVIŲ siela. Šią charizmatiškąją vyr. baristą nuolatos sutiksite besisukančią bičiulių KAVOS REIKALŲ kavinėse. Čia Natali atsakinga už tai, kad kava lankytojų puodeliuose skambėtų kuo gardžiau. Tikime, jog jos nuošidrus entuziazmas ir espresso žinios užkrės visas smalsias kavos mokyklos nosis, kurie ateis į šį išties praktišką kavos mokyklos renginį. Norėdami sudalyvauti ESPRESSO DIRBTUVĖSE peržiūrėkite kavos mokyklos kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštuRūta Treinytė

 

Justė Akelaitytė

Inga Pieslikaitė-Ryklienė

Asta Ribokė

Kavos mokyklos renginių metu tikrai sutiksite ir Rūtą, Justę, Ingą ir Asta. Šios itin entuziastingos nosys padeda kavos mokykloje vesti įvairias kavos degustacijas bei dirbtuves. Tebūnie kava, tebūnie atradimai.