Lektoriai

Kavos mokyklos lektoriai

Mūsų kavos mokykloje sutiksite ne vieną smalsų lektorių ir jų pagalbininką. Ko gero, visus čia esančius žmones, visu pirma, jungia smalsumas bei, žinoma, noras padėti kiekvienam, kuris siekia aiškiau suprasti tamsiojo gėrimo paslaptis. 
Juokaujame, kad ši lietuviška kavos mokykla yra humanitarinio profilio. Kavos techniniai niuansai svarbūs, bet tuo pačiu jie dažnai užgožia kavos, kaip socialinio gėrimo žavesį. Tad vesdami degustacijas ir bendraudami su savo lankytojais stengiamės pateikiame kuo paprastesnius, daugumai suprantamus kavos terminus, receptus, principus. Tik taip padėsime augti vietiniai kavos kultūrai. Lėtai, kantriai, kultūringai.
Emanuelis Ryklys

Kavos mokyklos bei manufaktūros CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas, pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, lietuviško kavinuko BRO ir kitų originalių kavų produktų kūrėjas. Nuolat žaidžiantis ir kviečiantis žaisti su kava.

Emanuelis kavos mokykloje veda tris renginius. Jau klasika tapusias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJĄ bei GURMANIŠKĄ KAVOS DEGUSTACIJĄ. O taip pat KAVOS SKRUDINIMO DIRBTUVES skirtas geriau pažinti (ir užuosti) nuostabųjį tikros kavos pasaulį. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.   
Rimvydas Laužikas

Prof. dr. Rimvydas Laužikas yra VU Komunikacijos fakulteto dekanas, o taip pat keleto gastronominių knygų autorius bei didis gastronominių nuotykių ieškotojas ne kartą dalijęsis istorijomis ir apie kavą bei šio tamsiojo gėrimo ritualus tiek pasaulyje, tiek gimtojoje šalyje.

Gerb. lektorius kavos mokykloje veda ISTORINĘ KAVOS DEGUSTACIJĄ. Tai išties ypatinga bei keliauti laiku kviečianti degustacija, kuri nepaliks abejingų. Šis kvapnus Rimvydo vedamas renginys pakvies ne tik geriau pažinti senuosius kavos receptus, bet ir leis juos ragaujant įvertinti patiems. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.

   
 Ieva Pikžirnytė

Ieva save vadina maisto žmogumi. Ji sertifikuota šokolado ragautoja daug žinanti apie šokoladą, kavą, gėrimus ir jų skonius. O šokoladas ir kava  labai giminingi, norisi šviesti ir kitus.  

Ievą kavos mokykloje sutiksite ŠOKOLADO DEGUSTACIJOSE, kurios, tikime, padės atrasti ir skanių paralelių su kavos pasauliuŠokolado degustacijų metu dėmesys skiriamas šokolado istorijai, kilmei, amatui. Renginys suteiks esminių žinių norintiems pažinti sudėtingą šokolado skonių pasaulį skonį, o įgytos žinios padės geriau atpažinti ir kavoje esančias šokolado natas

Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų
kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.Augustas Ribokas

Augustas yra, ko gero, profesionaliausias mums žinomas namų barista, turintis ir  ilgametės patirties organizuojant CROOKED NOSE & COFFEE STORIES degustacijas bei konferencijas. 

Šis kavos bičiulis kavos mokykloje kviečia į NAMŲ BARISTŲ DIRBTUVES, kurios padės daugeliui lengvai susipažinti su įvairiais kavos įrankiais bei skirtingomis kavos ruošimo technikomis. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.
Rūta Treinytė

 

Gintautas Urbaitis

Kavos mokyklos renginių metu tikrai sutiksite ir Rūtą bei Gintautą. Šios dvi itin entuziastingos nosys neseniai prisijungė prie kavos mokyklos komandos ir padeda vesti įvairias kavos degustacijas bei dirbtuves.