Lektoriai

Kavos mokyklos lektoriai

Emanuelis RyklysKavos mokyklos bei manufaktūros CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas, pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, lietuviško kavinuko BRO ir kitų originalių kavų produktų kūrėjas.

Emanuelis kavos mokykloje veda tris renginius — PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJĄ, GURMANIŠKĄ KAVOS DEGUSTACIJĄ bei KAVOS SKRUDINIMO DIRBTUVES. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.   


Rimvydas Laužikas

Prof. dr. Rimvydas Laužikas yra VU Komunikacijos fakulteto dekanas, o taip pat keleto gastronominių knygų autorius bei didis gastronominių nuotykių ieškotojas ne kartą dalijęsis istorijomis ir apie kavą bei šio tamsiojo gėrimo ritualus tike pasaulyje tiek gimtojoje šalyje.

Rimvydas kavos mokykloje kvies susipažinti su LIETUVOS KAVOS ISTORIJA. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.    

Laimė Kiškūnė

Laimė Kiškūnė yra profesionali parfumerė, kvapų menininkė ir kolekcionierė vedanti platų kvapnių renginių spektrą tiek savo vardinėse studijose, tiek pasaulinėse konferencijose. 

Laimė kavos mokykloje kvies į UOSLĖS LAVINIMO užsiėmimus bei padės susipažinti su komplekišku kavos kvapų ir skonių pasauliu. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.    

Ieva Pikžirnytė


Ieva save vadina maisto žmogumi. Yra sertifikuota šokolado ragautoja ir daug žinanti apie šokoladą, kavą, gėrimus ir skonius. O šokoladas ir kava  labai giminingi, norisi šviesti ir kitus.  

Ieva kavos mokykloje kvies į ŠOKOLADO DEGUSTACIJAS, kurios tikime padės atrasti ir skanių paralelių su kavos pasauliu. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.

Augustas RibokasAugustas Ribokas yra, ko gero, profesionaliausias mums žinomas namų barista, turintis ir  ilgametės patirties organizuojant CROOKED NOSE & COFFEE STORIES degustacijas bei konferencijas. 

Augustas kavos mokykloje kvies į NAMŲ BARISTŲ kursus, kurie tikime padės daugeliui susipažinti su įvairiausiais kavos įrankiais bei skirtingomis kavos ruošimo technikomis. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.