Kavos mokykla

Nuo pat pirmųjų CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos puodelių buvome vieta, kuri ne tik kviečia ypatingai praleisti laiką su įvairia atidžiai skrudinama pasaulio kava, bet taip pat vieta, kuri skleidžia, moko ir, tikime, padeda suprasti neišsenkančią kavos kultūrą tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas Emanuelis Ryklys su entuziastinga komanda jau dešimtmetį organizuoja pažintinius kavos renginius bei degustacijas Lietuvoje ir už jos ribų. Emanuelis yra ne tik įvairių apdovanojimus pelniusių lietuviškų kavos produktų kūrėjas, bet ir pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius. Beje, knyga šiuo metu verčiama į anglų kalbą ir užsienio knygynų lentynas planuoja pasiekti dar šiais 2021 metais.

Kavos smalsuolius nuolat kviečiame į fundamentalias žinias suteikiančias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJAS, įkvepiantiems kavos deriniams skirtas GURMANIŠKAS KAVOS DEGUSTACIJAS bei skrudinimo paslaptis atskleidžiančias KAVOS SKRUDINIMO DIRBTUVES. Tai tik dalis kavos pažinimui skirtų renginių ir tikimės greitu laiku galėsime visus norinčius pakviesti patirti bei išmokti dar daugiau kavos skonių, istorijų, kultūros mūsų šiuo metu kuriamoje KAVOS MOKYKLOJE.

Artimiausių renginių kalendorių rasite čia. Taip pat sekite mūsų naujienas socialiniuose kanaluose, o turint klausimų susisiekite šiais kontaktais.

Tebūnie kava, tebūnie žinios.Mindaugo Rakštelio nuotr.