Kavos mokykla

Nuo pat pirmųjų CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos puodelių buvome vieta, kuri ne tik kvietė maloniai praleisti laiką su įvairia atidžiai skrudinama pasaulio kava, bet taip pat vieta, kuri skleidė, mokė ir, tikime, padeda suprasti neišsenkančią kavos kultūrą tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas Emanuelis Ryklys su entuziastinga komanda jau dešimtmetį organizuoja pažintinius kavos renginius bei degustacijas Lietuvoje ir už jos ribų. Emanuelis yra ne tik įvairių lietuviškų kavos produktų kūrėjas, bet ir pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius. Beje, knyga šiuo metu verčiama į anglų kalbą ir užsienio knygynų lentynas planuoja pasiekti dar šiais 2021 metais.
Kavos smalsuolius nuolat kviečiame į fundamentalias žinias suteikiančias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJAS, įkvepiantiems kavos deriniams skirtas GURMANIŠKAS KAVOS DEGUSTACIJAS bei skrudinimo paslaptis atskleidžiančias KAVOS SKRUDINIMO DIRBTUVES. Tai tik dalis mūsų kavos pažinimui skirtų renginių.

Deja, kavos degustacijos ir kiti renginiai dėl karantino Lietuvoje šiuo metu nevyksta. Atnaujinsime visus savo degustacija, skrudinimo dirbtuves bei pakviesime į naujus kavos renginius esant galimybėms. Sekite mūsų naujienas socialiniuose kanaluose, o turint klausimų susisiekite šiais kontaktais.Tebūnie kava, tebūnie žinios.