Liepos 18 iki 25 d. atostogaujame.
Krepšelis 0

Kavos mokyklaNuo pat pirmųjų CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos puodelių buvome vieta, kuri ne tik kviečia ypatingai praleisti laiką su įvairia atidžiai skrudinama pasaulio kava, bet taip pat vieta, kuri skleidžia, moko ir, tikime, padeda suprasti neišsenkančią kavos kultūrą tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas Emanuelis Ryklys su entuziastinga komanda jau dešimtmetį organizuoja pažintinius kavos renginius bei degustacijas Lietuvoje ir už jos ribų. Emanuelis yra ne tik įvairių apdovanojimus pelniusių lietuviškų kavos produktų kūrėjas, bet ir pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius. Beje, knyga šiuo metu verčiama į anglų kalbą ir užsienio knygynų lentynas planuoja pasiekti dar šiais 2021 metais.

Kavos smalsuolius nuolat kviečiame į fundamentalias žinias suteikiančias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJAS, įkvepiantiems kavos deriniams skirtas GURMANIŠKAS KAVOS DEGUSTACIJAS. Taip pat savo kavos mokyklos programą papildėme naujais unikaliais renginiais ISTORINIŲ KAVŲ DEGUSTACIJA, NAMŲ BARISTŲ ir ESPRESSO DIRBTUVĖMIS, ŠOKOLADO DEGUSTACIJOMIS. Artimiausių renginių kalendorių rasite čia. Taip pat sekite mūsų naujienas socialiniuose kanaluose, o turint klausimų susisiekite šiais kontaktais.

Tebūnie kava, tebūnie žinios.

Gabrielės Kutkevičiūtės nuotr.