Privačios kavos degustacijos

Daugiau nei dešimtmetis organizuojame KAVOS DEGUSTACIJAS įmonėms, kolegoms, draugams, gimtadienių ar kitomis progomis. 

Organizuojant privačias degustacijas, renginio data ir laikas derinami atskirai ir atsižvelgiant į grupės pageidavimus. Degustacijas veda Emanuelis Ryklys — pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, kavos mokyklos įkūrėjas, skrudintojas.

Minimalus privačių degustacijų dalyvių skaičius  10 svečių. Mūsų kavos mokykloje telpa iki 20 svečių, o esant didesniems kolektyvams yra galimybė atvykti į ofisą ar kitą numatytą erdvę.

Siūlome šias privačias kavos degustacijas:

1. PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJA 

Kava turi vieną įspūdingiausių skonių maisto pasaulyje — pažinkite bent dalį. Degustacijos metu skirsime dėmesio kavos botanikai, skrudinimui, vandens temperatūrai ir kitiems svarbiems kavos ritualo etapams. Taip pat kviesime pasimėgauti skirtingomis pasaulio kavomis tarp kurių šviežiai skrudintos itin gaivios Afrikos, saldžios ir subalansuotos Amerikos, gilios ir egzotiškos Azijos kavos. Trukmė 1,5-2val, kaina asmeniui 25eu. 

2. GURMANIŠKA KAVOS DEGUSTACIJA

Kavos ir maisto bei gėrimų derinimas gali būti tikras iššūkis. Arba tikras gurmaniškas nuotykis. Su skirtingais kavos skoniais ir kūrybiškais kavos produktais eksperimentuojantys kavos entuziastai CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kviečia ypatingai skaniai patirčiai. Renginio metu keturios šviežiai skrudintos kavos bus ruošiamos skirtingais kavos įrankiais ir derinamos su kruopščiai parinktais gurmaniškais užkandžiais. Trukmė 1,5-2val, kaina asmeniui 25eu.

Esant klausimams ar susisiekite hello@crooked-nose.com el. paštu.


Kavos mokyklos galerija: