Liepos 18 iki 25 d. atostogaujame.
Krepšelis 0

Privačios kavos degustacijos

Daugiau nei dešimtmetis organizuojame KAVOS DEGUSTACIJAS smalsuoliams, įmonėms, kolegoms, draugams, gimtadienių ar kitomis progomis. Organizuojant privačias degustacijas ar paskaitas, renginio data ir laikas derinami atskirai ir atsižvelgiant į grupės pageidavimus. Esant klausimams susisiekite hello@crooked-nose.com el. paštu.

Siūlome šias privačias kavos degustacijas bei renginius:

1. PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJA 

Kava turi vieną įspūdingiausių skonių maisto pasaulyje — pažinkite bent dalį. Degustacijos metu skirsime dėmesio kavos botanikai, skrudinimui, vandens temperatūrai ir kitiems svarbiems kavos ritualo etapams. Taip pat kviesime pasimėgauti skirtingomis pasaulio kavomis tarp kurių šviežiai skrudintos itin gaivios Afrikos, saldžios ir subalansuotos Amerikos, gilios ir egzotiškos Azijos kavos. Trukmė 1,5-2 val., kaina asmeniui 25 €. 

Minimalus degustacijos dalyvių skaičius  10 svečių. CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos mokyklos patalpose komfortiškai telpa iki 20 svečių, o esant didesnioms grupėms yra galimybė atvykti į ofisą ar kitą numatytą erdvę.

2. GURMANIŠKA KAVOS DEGUSTACIJA

Kavos ir maisto bei gėrimų derinimas gali būti tikras iššūkis. Arba tikras gurmaniškas nuotykis. Su skirtingais kavos skoniais ir kūrybiškais kavos produktais eksperimentuojantys kavos entuziastai CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kviečia ypatingai skaniai patirčiai. Renginio metu keturios šviežiai skrudintos kavos bus ruošiamos skirtingais kavos įrankiais ir derinamos su kruopščiai parinktais gurmaniškais užkandžiais. Trukmė 1,5-2val, kaina asmeniui 25 €.

Minimalus degustacijos dalyvių skaičius  10 svečių. CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos mokyklos patalpose komfortiškai telpa iki 20 svečių, o esant didesnioms grupėms yra galimybė atvykti į ofisą ar kitą numatytą erdvę.

3. KAVOS PASKAITA

Tai didelėms grupėms, gyvoms ar "online" konferencijoms skirta paskaita, kurios tikslas supažindinti su kavos istorija ir botanika, įrankiais ir receptais, tradicijomis ir eksperimentais. Paskaita suteiks esminių žinių apie kavą, kurios, tikime, ne tik įkvėps, bet ir padės geriau suprasti ir skaniau gerti vieną populiariausių gėrimų pasaulyje. Paskaitos turinys gali būti derinamas atskirai atsižvelgiant į pageidavimus.

Trukmė 1-1,5 val., kaina 500 €.

Kavos degustacijų ir paskaitų vedėjas

Renginius veda Emanuelis Ryklys — pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos manufaktūros bei mokyklos įkūrėjas, skrudintojas, kavos produktų kūrėjas, studijavęs LONDON SCHOOL OF COFFEE. Emanuelis taip pat dėsto ATOMIC GARDEN reklamos mokykloje ir yra skaitęs pranešimus kavos tema įvairiose konferencijose. Kavos degustacijas bei renginius Emanuelis gali vesti lietuvių arba anglų kalbomis. CROOKED NOSE & COFFEE STORIES kavos mokyklos galerija: