Lektoriai

Kavos mokyklos lektoriai

Emanuelis RyklysKavos mokyklos bei manufaktūros CROOKED NOSE & COFFEE STORIES įkūrėjas, pirmosios lietuviškos knygos apie kavą TEBŪNIE KAVA autorius, lietuviško kavinuko BRO ir kitų originalių kavų produktų kūrėjas. Nuolat žaidžiantis ir kviečiantis žaisti su kava.

Emanuelis kavos mokykloje veda tris renginius. Jau klasika tapusias PASAULIO KAVOS DEGUSTACIJĄ ir GURMANIŠKĄ KAVOS DEGUSTACIJĄ. O taip pat KAVOS SKRUDINIMO DIRBTUVES skirtas geriau pažinti (ir užuosti) nuostabųjį tikros kavos pasaulį. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.   


Rimvydas Laužikas

Prof. dr. Rimvydas Laužikas yra VU Komunikacijos fakulteto dekanas, o taip pat keleto gastronominių knygų autorius bei didis gastronominių nuotykių ieškotojas ne kartą dalijęsis istorijomis ir apie kavą bei šio tamsiojo gėrimo ritualus tike pasaulyje tiek gimtojoje šalyje.

Rimvydas kavos mokykloje kvies susipažinti su ISTORINĖMIS KAVOMIS. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.    

Ieva Pikžirnytė

Ieva save vadina maisto žmogumi. Ji sertifikuota šokolado ragautoja ir daug žinanti apie šokoladą, kavą, gėrimus ir skonius. O šokoladas ir kava  labai giminingi, norisi šviesti ir kitus.  

Ievą kavos mokykloje sutiksite ŠOKOLADO DEGUSTACIJOSE, kurios, tikime, padės atrasti ir skanių paralelių su kavos pasauliu. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.

Augustas RibokasAugustas yra, ko gero, profesionaliausias mums žinomas namų barista, turintis ir  ilgametės patirties organizuojant CROOKED NOSE & COFFEE STORIES degustacijas bei konferencijas. 

Šis mūsų bičiulis kavos mokykloje kvies į NAMŲ BARISTŲ DIRBTUVES, kurios padės daugeliui lengvai susipažinti su įvairiais kavos įrankiais bei skirtingomis kavos ruošimo technikomis. Norėdami sudalyvauti renginiuose peržiūrėkite mūsų kalendorių ir registruokitės nurodytu el. paštu.